Elitar, Ilukliinik Tallinnas
Menu

Platsentateraapia

Platsentateraapia

Platsentateraapia – mis see on?

Platsentateraapia on uuenduslik noorendamismeetod, mis seisneb inimese platsentale tuginevate preparaatide süstimises teatavatesse akupunktuuri „noorusepunktides“ näo nahal.

Platsentateraapia mõju

Preparaati toime naharakkudes:

  • regenereerimisprotsesside käivitamine;
  • uute kollageeni- ja elastiinikiudude tekke stimuleerimine;
  • naha kaitseomaduste taastumine,
  • veetasakaalu stabiliseerimine.

Selliselt aitab platsentateraapia eemaldada kortsud, pinguldada nahka ja ühtlustada naha värvi. Saavutatud siledus ja elastsus toetavad naha tugevdatud immuunsust, aeglustades sellega rakkude suremust.

Preparaat kosmeetikas

Kliinikutes kasutatav platsentateraapia preparaat on välja töötatud jaapani teadlaste poolt ja oma olemuselt on inimese platsenta hüdrolüsaat. Platsentat kogutakse ainult täiesti tervelt naiselt, kes ei ole kunagi lahkunud riigist ja kelle sünnitus kulges hästi. Enne preparaati põhiaineks saamist läbib platsenta mitmeid uuringuid. Seejärel puhastatakse ja desinfitseeritakse see põhjalikult. Valkude ja hormoonide koostisest eemaldamine tagab edaspidise ühilduvuse iga patsiendi kehaga.

Inimese platsenta täiuslikkus seisneb kasulike komponentide rohkuses, mida üks preparaat harva sisaldab. Rikkalik vitamiinide, mikro- ja makroelementide poolest, sisaldab platsenta ka interleukiine, ensüüme, aminohappeid ja kasvufaktoreid.

Näidustused platsentateraapias

Preparaadi eesmärk on lahendada mitmesuguseid kosmeetilisi probleeme ja kõrvaldada sellised defektid nagu naha kortsud ja voldid, ptoos, põletik, akne, pigmentatsioon, kuivus ja elastsuse kadumine.